Služby / Trailis cz, návěsy - Autodoprava, spedice, kamionová doprava - vytěžování dodávek a vozidel, přepravní služby

Služby / Návěsy TRAILIS

přejít na oficiální stránky TRAILIS

TRAILIS

TRAILIS to je široká nabídka evropských užitkových dopravních prostředků v níž jsou: přívěsy, návěsy, plachtové návěsy, chladicí návěsy, dopravní prostředky pro transport kontejnerů a dřeva. Jejich sériově vyráběna vozidla umožňují, díky použitým inovačním technologickým řešením, bezproblémové používání v těžkých provozních podmínkách a na cestách s nízkou kvalitou vozovky.


Od roku 2007 nabízíme přívěsy a návěsy TRAILIS v nové verzi DURABILITY™ (ang. odolnost). Díky jedinečné konstrukci a použití provozních jednotek dodávaných renomovanými dodavateli naše vozidla získala uznání evropských uživatelů.  TRAILIS znamená také záruku přístupu k profesionální sítí servisních partnerů na území celé Evropy.

Veškerá užitková vozidla TRAILIS vznikla díky dynamickému a inovačnímu týmu, za kterým stojí podpora zkušených technických pracovníků a inženýrů, kteří používají v našich přívěsech a návěsech nejmodernější technologické postupy. 

Jsme si zcela vědomi, že většina dopravních firem v Evropě – našich zákazníků – vznikla díky nadšení zakladatelů a další úspěchy na trhu získává díky svým zkušenostem. Vážíme si těchto úspěchu a také proto se snažíme být pro Vás partnerem, který pozorně nasloucháme vašim návrhům a připomínkám, abychom mohli nabízet stále dokonalejší řešení pro dopravu. TRAILIS nadšení a zkušenost.

 

NAŠE MOTTO:

Chtěli bychom být firmou, kde si zákazník koupí stroj, protože jsme se k němu hezky chovali, nikoli jen proto, že mu prodáváme kvalitní výrobek.